SAROS DIVING DALIŞ MERKEZİ LOGO
SSI logo
PADI logo
cmas logo
TSSF LOGO
Saros Diving English
Saros Diving Türkçe
Saros Diving Facebook
Saros Diving Twitter
ÇANAKKALE`NİN  İLK DALIŞ MERKEZİ  

TÜPLÜ DALIŞ EĞİTİMİ
PADI / CMAS / SSI
  
DALIŞ GRUP ORGANİZASYONU

DALIŞ DONANIMI SATIŞI
YETKİ BELGELERİMİZ :
Türkiye Sualtı Sporları Federasyonu ( TSSF) Dalış Merkezi belge No:361

Proffessional Association of Diving Instructors (PADI) Dive Center no: S-35725

Scuba Schools International (SSI) Dive Center belge no : 729095
Specialty Programme

Dalmadan geçirdiğiniz onca zamandan sonra Open Water Diver kursunda öğrendiklerinizi tekrarlayarak o güven duygusunu yeniden kazanın. 

Bilgi:  Scuba Skills Update çalışmasında Dalış lideriniz Open Water Diver kursunda edindiğiniz bilgilerin üzerinden geçecek ve yeni eklenen konuları size anlatacak. İleriki dalışlarınızın güvenli geçmesi için dalış planlama, dalış tabloları ve dalış pratiğini yeniden gözden geçireceksiniz

Beceriler:  Scuba Skills Update kursunda Open Water Diver sınıfında edindiğiniz scuba becerilerinizi gözden geçirme ve uygulama fırsatı bulacaksınız. Ayrıca değişen teknikleri de öğreneceksiniz. Hafızanızı ve motor koordinasyonunuzu tazeleme ve kendi kendine ilk yardım konusunda pratik yapma imkanı bulacaksınız. Bunların hepsini bir dalış liderinin rehberliğinde yapacaksınız.

Ekipman:  Scuba Skills Update mevcut ekipmanınızı yeniden tanımak için harika bir fırsattır. Ayrıca yeni ekipmanınızı tanımanız ve ayarlarını dalış liderinizin rehberliğinde yapmanız için bundan daha iyi bir zaman olamaz.

ssi scuba skills updatescuba skills update 2ssi scuba skills update 2