SAROS DIVING DALIŞ MERKEZİ LOGO
SSI logo
PADI logo
cmas logo
TSSF LOGO
Saros Diving English
Saros Diving Türkçe
Saros Diving Facebook
Saros Diving Twitter
YETKİ BELGELERİMİZ :
Türkiye Sualtı Sporları Federasyonu ( TSSF) Dalış Merkezi belge No:361

Proffessional Association of Diving Instructors (PADI) Dive Center no: S-35725

Scuba Schools International (SSI) Dive Center belge no : 729095
     Dalış merkezimizin ayrılmaz bir parçası olan dalış malzeme satışı dükkanımız sadece scuba teknik ekipman ve avcı balıkadam malzemeleri  satışı için açılmış olup, dalışa başlamak isteyenlere, yeni başlayanlara ve bir hobi olarak bu işe yıllarını vermiş  ve ya  profesyonel olarak  çalışanlar için , dalış ekipmanları hakkında dünyadaki trendleri takip edip  en iyi ve kaliteli  ürünleri  sunmayı hedeflemektedir. 
     Dalış dükkanımızda satış yapılırken, malzemeyi tanıyan ve kullanan tarafından, herhangi bir ürünü satmak şeklinde değil, kişinin yapacağı dalış türüne ve  amacına göre malzemeler verilir. Ayrıca malzemenin uzun yıllar hizmet etmesi  için bakım ve tutumu hakkında tam bilgiyle beraber cebinizide düşünen optimum çözümler üretilmeye çalışılır. 
      Yıllar boyunca bir malzeme almak için şehir dışına kendisi bizzat gidip, yol çilesi çeken, para ve zaman kaybına uğrayıp, bir veya iki gün içerisinde alışveriş yapmaya mahkum olmuş olanlar için, çeşitli  bayiliklerimizle üretici garantisine sahip ürünleri Çanakkale merkezi konumdaki elinizin altındaki satış dükkanımızda ayağınıza getiriyoruz. 
     Dalış sporuyla uğraşan başarılı kardeş ve arkadaşlarımıza çeşitli malzeme desteği sağladık ve uygun şartlar oluştuğunda sağlamayada devam etmekteyiz.   
     Bayilik sisteminin getirdiği avantajla, büyük sehirlerdeki mağazaların fiyatlarını bulabilir ve ayrıca sitemizin duyuru köşesinden takip ederek,  zaman zaman yapılan kampanyalardan faydalanarak uygun fiyatla bazı ürünleri alabilirsiniz. Henüz bizde bulunmayan bazı ürünleride isteğiniz üzerine araştırıp size bilgi vermekteyiz.

     Son olarak teknik servisimizde dalış ekipmanlarınızın rutin ve acil durumlarda,  olabildiğince hızlı bir şekilde bakımını yapıyor ve yaptırıyoruz.
       
     Tüm dalış severlere keyifli dalışlar dileriz.

çanakkale dalış malzemeleri satışıçanakkale sualtı malzemeleri satışıçanakkale dalış malzeme satışçanakkale dalış malzemeleri satışı 2çanakkale dalış merkezi mağaza 2
DALIŞ DONANIMI MAĞAZAMIZ